Wilcza kraina - Wataha Lobo
www.watahalobo.darmowefora.pl
Aktualności:
*Przywitajmy ZIMĘ!
*W każdą sobotę o godzinie 20:00 będą odbywały się spotkania Watahy w Barze Rady Najwyższej.

*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 23, 2019, 17:28:32

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Molly True  (Przeczytany 768 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« : Sierpień 13, 2013, 16:52:11 »

O mnie

Rocznik 99, jak większość już z was o tym wie. Na forum staram się być anonima, ale kilka osób mam na fb, tj. Aria, Dellie, Lola, Tiara. No i oczywiście Loczek, ale to się nie liczy bo to moja kuzynka :> Dla pozostałych osób wolę pozostać anonimowa. Mam 1, 69 cm wzrostu.... Bardzo ciemne oczy c.c i bardzo ciemne włosy c.c Włosy mam cholernie kręcone, kręcą się cały czas i totalnie nie daję sb z nimi rady. Od pewnego wydarzenia, trochę przestałam wierzyć w przyjaźń, gdyż po przeżytych wspólnie 8 latach zostałam tak po prostu 'odstawiona'. No.. przecież chłopak jest ważniejszy, prawda? Ale to tak na marginesie. Zostały mi jeszcze moje trzy besfriendki, Zuuzia, znaczy Loczek, Karolinaa, znaczy Cloud i taka jedna której tu nie ma xd Aaa no i oczywiście mój chłopak, bo to też taki bestfriend xd
Wielbię piłkę nożną, siatkówkę, ręczną i wgl. prawie każdą dyscyplinę.
Mam baaardzo dużo zwierząt, między innymi 3 psy i 2 koty. Jednego. 3 września straciłam Mileczkę Smutny
A wracając do mojego wyglądu (kurna, ten akapit miał być o wyglądzie) to uważam, że niczym się jakoś nie wyróżniam, no może poza tymi idiotycznymi lokami -,- I ogółem bardzo ciemną cerą. 

Jestem osobą za bardzo wrażliwą i za bardzo wybuchową. Potrafię przejmować się rzeczami, które teoretycznie powinnam mieć gdzieś, potrafię zabrać sobie do siebie każde słowo, każdą sytuację. Nie cierpię egoizmu i fałszywości. Nie cierpię, gdy ktoś patrzy na kogoś "z góry". Jestem dosyć opanowana, zazwyczaj "najpierw myślę, potem robię". Zawsze mówię bardzo dużo i przede wszystkim bardzo szybko, chociaż w towarzystwie osób, których nie znam zbyt dobrze jestem okropnie wstydliwa, a jak są osoby, które znam to gadam jak najęta o.o Przejmuję się każdą błahostką, chociaż staram się tak nie robić, ale kiepsko mi to wychodzi... c.c Nie umiem rysować c.c Mam swoje poglądy na wiele spraw, mam swoje zdanie, którego nigdy nie zmienię. Zawsze walczę w obronie wartości, które są dla mnie ważne. Nie wstydzę się swoich poglądów i bardzo chętnie z kimś podyskutuję. Lubię się kłócić, ale oczywiście nie w realu. Tylko kłócić się na zasadzie wymiany argumentów. Jestem strasznie uparta i często nie przesadnie upieram się przy swoim.. Nie jestem jednak jakaś tam zła, bo w realu staram się jako tako pomagać innym, czy tam być miła i uśmiechnięta ale NADZWYCZAJ łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Bardzo wkurza mnie to, że łatwo mnie przestraszyć. Wystarczy że idę sobie korytarzem i zrobi "Łaa" a ja krzyczę i serce mi wali c.c Jestem też dosyć łatwowierna, oczywiście nie wyklucza to tego, że mam swoje zdanie (i go bronię), tylko np. często wierzę ludziom, którzy na to nie zasługują, bądź ufam komuś, komu nie powinnam. Niektórzy uważają że jestem za dobra, za wrażliwa etc. chociaż nie do końca tak jest i tutaj też raczej nie zachowuję się jak ktoś mega dobry. Siedzę na forach, głównie tu by uciec od codzienności, tu jest całkiem inny świat... no i żeby przez chwilę pobyć Molly... A właśnie. MOLLY jest całkowitym przeciwieństwem MNIE, a może chciała bym być taka jak ona? Nie wiem. Na pewno zazdroszczę jej tego że ma wszystko gdzieś, nikomu nie pomaga, nikim się nie przejmuje, jest zła, ironiczna, wredna... ja taka być nie umiem. No i kolejna moja wada to taka, że często nie potrafię przyznać się do błędu.. nawet jak z chłopakiem się kłócę, i ja coś zrobię źle, ja popełnię błąd to i tak wychodzi na to, że on musi mnie przepraszać…

Jestem zagorzałą katoliczką i patriotką, uwielbiam dyskutować w tych kwestiach <3
Moje wartości: Bóg, honor, Ojczyzna. I jestem z tego dumna.
AntyPO. AntySLD.
RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM W CZERWONĄ HOŁOTĘ !

Takiej postawy nauczył mnie mój nauczyciel od muzyki, za co mu bardzo dziękuję, bo wzbudził we mnie prawdziwą miłość do Ojczyzny. I zaczęłam nosić takie podkoszulki jak on! XD (Z hasłami patriotycznymi).
To by było na tyle.

Kilka informacji o Molly True

Imię wilka: Molly True (w skrócie Molly). Imię jest dwuczłonowe, ale częściej używa po prostu Molly. Można spotkać się tak z "Liśką", które jest po prostu skrótem od "Molliśka", więc jeśli spotkasz się z "Liśką" to chodzi Molly. True jest używane bardzo rzadko. Praktycznie nikt nie mówi na nią Molly True - jednak tak brzmi jej całe imię więc na wszelkich dokumentach, przemowach itp zawsze są oba. Molly często podpisuje się, praktycznie zawsze skrótem "MT"

(12 sierpnia 2013)

Pozycja: Dowódczyni AWL

Wygląd: Nie jest zbyt dużym wilkiem, wręcz przeciwnie. Spotkaliście się kiedyś z pojęciem "Taki.. krępaczek". Bo ja tak. To właśnie ona. Nie! Na pewno nie gruba. Jest po prostu nie wysoka i dobrze zbudowana. Mam na myśli oczywiście mięśnie. Nie jakiś tam sumo, bo to przecież wadera, ale mięśni troszkę ma. Jak wygląda? Spojrzyj na avek, lub na na koniec KP, tam są jeszcze obrazki. Ale oczywiście opisać też muszę. Może nie muszę, ale chcę. Więc Molly ma oczy różnokolorowe, to chyba jedyna cecha, która łączy Molly z moją dawną postacią. Otóż jedno oko ma brązowe, drugie natomiast niebieskie. Na pyszczku ma małe serduszko, które namalowała sobie jakie szczeniak - i tak już zostało. Sierść ma koloru brązowego. Na grzbiecie i trochę na łapach jest mocno i ciemno brązowa, jednak na głowie i brzuchu kolor ten przechodzi w bardzo jasny - wręcz beżowy. Ma bujną "grzywkę", raczej grzywę na głowie. Jest ona koloru zielono - niebieskiego. Co jest bardzo wyjątkowe. Ogon ma tych samych kolorów co grzywkę, przez co bardzo to pasuje.

Charakter: I to pytanie: Jaka ona jest? Od niedawna Molly jest dorosłą obywatelką Lobo. Jej szczenięce lata tutaj pamięta chyba każdy. Największą jej cechą była gadatliwość, pewność siebie, swego rodzaju ADHD. Molly jako szczeniak robiła wiele głupot 'dla zabawy' np. podpalanie bibliotek, robienie komuś 'psikusów' etc. Jako szczeniak wpadała na różne pomysły, zazwyczaj niosące za sobą konsekwencją, ale i z tego zazwyczaj udawało jej się wybrnąć. Na pewno strachliwym szczeniakiem nie była, wręcz przeciwnie.
Dorosłość nie przyniosła wielu zmian - no może Molly stała się nieco "większym" 'zuuem' niż kiedyś.
Teraz jednak patrzy na świat nieco inaczej. Nie, nie chodzi tutaj o jakąś diametralną zmianę. Po prostu nie jest już szczeniakiem, nie zależy jej już na ciągłej zabawie, ciągłym śmiechu. Nie lubi się nudzić, ale nie jest już całkiem 'rozpieszczonym bachorem'.
Molly jest bardzo wygadana. Zawsze pała optymizmem, zawsze pewna siebie, pewna swojej decyzji i swojego wyboru, bystra, mimo młodego wieku. Ma dziwną manię przywódczą, ale może dlatego że ma dar przekonywania, zawsze wie co powiedzieć i nigdy, przenigdy się nie wstydzi. Nie jest leniwa, lubi działać, coś robić, mieć nad kimś władzę, jakiś cel. Nie są to koniecznie zalety, Molly raczej ma więcej wad niż zalet. Nawet jako dorosłej, może jej się zdążyć zrobić komuś żart, jednak teraz nie dla zabawy. Nigdy nie robi nic złego komuś, kto jest słabszy, ale raczej komuś kto ją denerwuje. Nie lubi gdy ktoś się wywyższa, chociaż sama czasem tak robi. Mam manię przywódczą. Jest też bardzo ruchliwa, ciekawa, stara się wszędzie byc, wszystko wiedzieć, czasem kładzie nosa w nie swoje sprawy.
Molly ma też cechy, których nikt by się po niej nie spodziewał - wrażliwa, potrafi dostrzec czyjś ból, to że ktoś jest smutny. Nigdy nie pokazuje po sobie strachu.
Ona nie jest zła, ona jest po prostu dobra inaczej (hahah xD Dobra inaczej xd). Jak już pisałam potrafi dostrzec czyjś ból, potrafi odwdzięczyć się, jeśli ktoś zrobił dla niej coś dobrego. Jednak i tutaj jest mały "haczyk". Jeśli ktoś uratuje Molly życie czy tam zrobi coś dla niej niesamowitego, może być mu wdzięczna i na swój sposób się odwdzięczać, ale może też nie uznać tego wcale za coś dobrego. A jeśli ktoś z nią nigdy nie rozmawiał nawet, ale mimo może stać się jej autorytetem, chodź nic dla niej nie zrobił. Dziwne? Wiem. Trudno jest dotrzeć do Molly, trudno ją odgadnąć.
Molly ma także w sobie ducha patriotyzmu. Chodź tego nie widać kocha swoją watahę, i na pewno walczyłaby o nią do ostatnich kropli krwi. Może i "drze koty" z lobowiczami, bo taki już ma charakter, ale Lobo kocha nad życie. Molly niedawno oszczeniła córkę ~ Carpe Diem. Niektórzy pewnie zauważyli, że częściowo traktuje ją jak młodszą siostrę.. ale nie. Jak już pisałam, Molly nikt nigdy nie odgadnie.. i chodź to dziwne, to kocha córkę matczyną miłością.. no... może nie okazuje tego za często ale tak jest xd

Zainteresowanie: Byle by wszędzie być i wszystko wiedzieć.

Historia wilka przed dołączeniem do stada: Takowej historii Molly nie posiada. Dlaczego? Już wyjaśniam. Przyszła na świat właśnie tutaj... w pałacu Irona i Tiary xD Możesz poczytać xD Tak więc nigdy nie do stada nie dołączała. Jest po prostu Lobowiczką z krwi i kości. Tutaj się oszczeniła i tutaj zamierza zostać na zawsze.

Ulubione miejsce: Dżungla oraz pałac mamuci. xd

Rodzina:
Córki: Carpe Diem i Rena Ryuugu
Syn: Loczek
Mama - Tiara
Tata - Iron

Brat - Moonlit
Ciocia - Kora
Kuzyn - Aron
Córka kuzyna: Dellie, Milka, Shane
Wnuczka kuzyna: Lola, Inez, Okto
Prawnuczka kuzyna: Jasmine
Partnerka Kuzyna (kuzynka) - Dina
Brat partnerki kuzyna: Vint
Siostra partnerki kuzynka: Essme
Mama partnerki kuzyna: Ashley
Partner córki kuzyna: Denokii, Rayan
Przybrany ojciec pierwszego partnera córki kuzyna: Syriusz (xd)
Partner mamy partnerki kuzyna: Enszi, Lint
Siostra mamy partnerki kuzyna: Okami
Córki siostry mamy partnerki kuzyna: Emily, Swizz
Przyrodnia siostra prawnuczki kuzyna: Yumi
Mama przyrodniej siostry prawnuczki kuzyna: El Dorado
Tata przyrodniej siostry prawnuczki kuzyna: Will
Praprawnuczęta kuzyna: Ruki i Lena
Partner prawnuczki kuzyna: Mateo
Hahahaha xD I kto by się spodziewał, że poza Ironem, Tiarą i Moonem Molly ma jeszcze rodzinkę!
xD

Umiejętności wilka:
Siła: 1000
Zręczność: 670
Szybkość: 1000
Czujność: 800
Odwaga: 580

Przyjaciele: Bezan, Lisa
B. lubi: El Dorado, Iron, Tiara (B. - bardzo)
N. lubi: Cała reszta watahy xD (N. - nie)
Nie ma zdania: Moon, Whis.

Loblary: Nie mam określonej liczby LB. Molly aktualnie posiada 48. Dlaczego nie mogę mieć określonej ilości? Bo nie mam możliwości zdobywania LB (jako adminka organizuję turnieje, pilnuję misji itp - nie biorę udziału) Jednak Molly nie posiada zbyt dużej ilości LB, nie może sobie kupować co chce, jednak jeśli zajdzie jakaś potrzeba, to ma.

Partner: Daiichi.

Towarzysz:
Molly ma towarzysza zrodzonego z kamienia szlachetnego. Po nieudanych próbach pozbycia się stworka Molly dziwnym trafem przekonała się do niego, uznając, że jest podobnie jak ona, ironiczny i śmieje się z jej głupich żartów. Stworek ma na imię Sharken, wygląda na niewinne stworzenie. Dzięki temu, że Molly była właścicielką kamienia łączy ją z nim nierozerwalna więź (i dlatego też nie udało się go pozbyć).
UWAGA! Dalsza część opisu jeszcze nie miała miejsca w fabule. Jednak opisuję już towarzysza, więc chciałam o razu całość opisać.
Mimo wszystko Molly z początku traktuje stworka jako 'zło konieczne, coś niepotrzebnego i zawadzającego'. Męczy i drażni ją ciągła konieczność opieki nad stworkiem. Jednak 'z konieczności' wspólnie spędzony czas sprawi... że punkt widzenia wadery na 'to coś' się zmieni.
Wspólne przygody, tarapaty i chociażby to, że Molly jest zobowiązana opiekować się malcem po jakimś czasie wzbudzają w niej to.. czego by się nigdy nie spodziewała. Podczas ataku rysia Molly rozumie, że tak na prawdę broni stworka nie dlatego, że przywykła do jego niepotrzebnej obecności, ale przez to, że stał się jej... przyjacielem. Z początku nawet przed samą sobą nie przyznaje się do tego. "Jest, bo musi być. Przecież na tej durnej kartce pisało, że z właścicielem kamienia jest magicznie połączony...". Gdy jednak Shark choruje do Molly dociera wreszcie, że to małe, wredne jak ona, strachliwe zwierzątko stało się częścią.. jej życia. Że bez niego nic nie będzie już takie samo. Podczas każdej przygody to jego musiała ratować, jemu wmawiać, że będzie dobrze i śmiać się z jego panicznego strachu, to ona podziwiał jej każdy wredny pomysł i śmiał się jeszcze bardziej z głupich docinek.
"Nie. Bez niego nie będę Molly. Bez niego już na pewno nie będę dawną Molly" - wypowiada wreszcie słowa i uświadamia sobie, że on na prawdę stał się najlepszym przyjacielem.

Opis "narodzin" Sharka znajduje się na 1 stronie "Reservado" w grocie Moliśki.

Mieszkanie: Pałac Molly i Daiichiego.

Moce
* Klonowanie (coś jak zmiennokształt, lecz może zmienić się w jakąś postać, nawet z naszej watahy, ale nie posiada wtedy jej zdolności)
* Władanie żywiołami ognia, ziemi, wody, powietrza i pioruna
* Niewidzialność
* Telepatia (czytanie w myślach)
* Teleportacja
* Lewitacja (wyrzucanie rzeczy w powietrze)
* Zmiennokształt (umiętność zamienienia się w dowolną rzecz, roślinę a nawet zwierzę, ale nie w innego wilka!. Uwaga, zbyt częste używanie mocy może powodować bóle głowy, mdłości)
* Bilokacja (możliwość znajdowania się w dwóch miejscach na raz, może powodować to co zmiennokształt czyli mdłości, zawroty głowy i bóle)
* Pirokineza (władanie nad elektrycznością)
* Smajlitacja (potrafi sprawić że ktoś się w kimś zakocha, znienawidzi itp)
* Toksyna (Po ugryzieniu można wypuścić jad, który unieruchamia wilka na 3 minuty. Wilk może mówic, nie może tylko wykonywac mocy i ruszac się. )
* Odbicie (możliwość odbicia broni wroga przeciwko niemu)
* Telekineza (Wpływanie siłą woli na umysły innych, ta moc stwarza też automatyczną blokadę - w Molly myślach NIE da się czytac.)
* Hypnokineza  (umiętność zahipnotyzowania)
* Latanie (Nie ma skrzydeł, lecz gdy chce otacza ją czerwony jakby "Powłoka" i unosi się - lata)
* Nieśmiertelność
* Zadawanie bólu wzrokiem
* Difonia - silna moc sprawiająca, że wykonane "na mnie" moce w ciągu ostatnich dwóch minut są anulowane.

Rzeczy: - Amulet Kopii

Osiągnięcia: -

Poziom zagadek: -

Armia: -

Wygląd zenętrzny: Oczy innego koloru. Mała, wygląda dość agresywnie. Posiada skrzydła, w czasie lotu nimi rusza, lecz nie są jej do fruwania potrzebne. Ma moc latania, skrzydła są raczej dodatkowe. 

Molly szczeniak -
Molly dorosła-

To tyle, dziękuję za uwagę ;3
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2015, 17:52:26 wysłane przez мσℓℓу тяυє » Zapisane

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
By naprzod wciąż iść śmiało,
Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej niż sie chciało

Zostanie kamień z napisem:
Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina
Mama: Tiara
Tata: Iron
Brat: Moonlit
Partner: Daiichi
Potomstwo: Carpe Diem, Rena Ryyugu, Loczek, Liam i Nivis. xD

Przyjaciele - Bezan i Lisa

- Ale ty niczego się nie boisz
- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?
- Tak, bałem się, że Cię stracę.

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 02, 2013, 14:17:40 »

Troszkę zmieniła ^^ Można poczytac xD

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz

Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 04, 2013, 20:00:41 »

Mieszkanie to pałac

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1

Ha! I co jeszcze?

Wyjaśnienie mocy w profilu!

Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40

763

Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 07, 2013, 19:01:48 »

Moce, które Molly odkryła (swoje) pogrubione.

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 29, 2013, 12:55:46 »

W charakterze mam napisane że poznałam prawdziwą przyjaciółkę, ale to dopiero będzie, bo jestem na etapie poznawania.

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 29, 2013, 18:40:53 »

Tworzę również nowy avatar dla Molly, będzie to mój pierwszy narysowany wilk, będę się starała zrobic coś podbnego do aktualnego, tylko trochę starszą. Ale większosc z was zna moje talenty graficzne (buhahaxD) więc od razu piszę, że będę potrzebowała kogoś kto po prawi moje bazgroły.

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #6 : Październik 12, 2013, 21:08:05 »

Molly odkryła już prawie wszystkie moce.
Kwestia skrzydeł: Molly je ma, ale są nieużyteczne. Lata za pomocą "powłoki" która otacza ją w czasie lotu.

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #7 : Listopad 07, 2013, 22:49:36 »

Na początku myślałam że jedyną rodziną Molly jest: Tiara, Iron i Moon.
Wy też?
No to się zdziwicie.
Proszę zerknąc na rodzinę ^^ Hahah xD

Jakby co, to w wątku "Dynastia" w ważnych sprawach jest fajne drzewko genealogiczne xD
Możecie tam sb popatrzyc czy macie jakąś rodzinę.

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #8 : Grudzień 12, 2013, 17:06:30 »

Aktualizacja - dorosła

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 30, 2014, 22:22:28 »

Aktualizacja "O mnie".

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
Levi
Wojowniczka
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #10 : Kwiecień 30, 2014, 22:27:29 »

Zaaktualizuj mnie jako swa corke D::

Imię: Rena Ryuugu
0 lat | 27 dzień | 2 połowa
Rodzina:
Mama: Molly True
Tata: Daiichi
Rodzeństwo: Carpe Diem, Loczek

UW:
Siła: 16
Zręczność:16
Szybkość:14
Czujność:9
Odwaga:9
Moce:
- Widmowa Szarża

Loblary:10
Towarzysz: ni ma o:
Przedmioty: brak

мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 30, 2014, 22:32:38 »

A no.  Duży uśmiech

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce wszędy

O to chodzi jedynie,
Bo zawsze się dochodzi

Tu leży taki i taki
Każdy z nas jest Odysem,
Co wraca do swej Itaki"

Leopold Staff

UM

Rodzina

- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?

Król lew <3
Carpe Diem
Wilk Wakacji 2014 | Dowódca PA
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #12 : Maj 01, 2014, 08:12:21 »

Jej ^.^ Też z Tobą utrzymuję kontakt z poza forum xD.

Kolor moderacji - fioletowy.

Imię:
Carpe Diem, lecz woli samo Diem.
'Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem. Diem.' ~ C.D.

Partner:
BRAK (już niebawem xaxa)

Potomstwo:
Przybrana córka Ruta.
Aokigahara - syn.

Rodzina:
Mama - Molly :3
Tata - Daiichi
Babcia - Tiara
Dziadzio - jakby teraz przybrany: Ralph
Wujek - Moonlit
Rodzeństwo (więcej Diemów? O_O):
Rena, Loczek, Liam oraz Nivis.

Towarzysze:
Lis - Screaming
Feniks - Light
Radikulus - Ryuga
Zynokster - Yagami

UW:
Siła: 60
Zręczność: 90
Szybkość: 100
Czujność: 90
Odwaga: 60

LB:
1000

Moce:
1. Władanie ogniem,
2. Moce umysłowe,
3. Teleportacja,
4. Tworzenie hologramu czegoś widzianego niedawno (co utkwiło w pamięci) NIE KOPIOWAĆ!
5. Lewitacja,
6. Zmiana kształtu,
7. Wielożytność (możliwość przebywania w kilku miejscach na raz),
8. Monstrum NIE KOPIOWAĆ!
9. Możność wychodzenia z własnego ciała (że dusza opuszcza ciało)
10. Rozdzielczość i jego przeciwieństwo NIE KOPIOWAĆ!
11. Giętkie kości NIE KOPIOWAĆ!
12. Elektrokineza mentalna NIE KOPIOWAĆ!
13. Niestarzenie się.
14.
15.
мσℓℓу тяυє
Dowódczyni armii WL
Administratorka
Mistrz

« Odpowiedz #13 : Maj 17, 2014, 13:23:53 »

Ej. Teraz dopiero zauważyłam, że w kwietniu Molly miała urodziny C:

"Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błedy
Wszędy są drogi proste