Wilcza kraina - Wataha Lobo
www.watahalobo.darmowefora.pl
Aktualności:
*Przywitajmy ZIMĘ!
*W każdą sobotę o godzinie 20:00 będą odbywały się spotkania Watahy w Barze Rady Najwyższej.
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 23, 2019, 17:28:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Tiara  (Przeczytany 653 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« : Marzec 11, 2013, 19:57:23 »

KLIKNIJ, ABY SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆTiara


Wadera z krwi i kości


Starość nie radość ._.
Mam 13 lat, 13 dzień, połowa 1


Samica Gamma, Samica Betha


Wygląda przerażająco...Zwłaszcza w ciemności. Nie jeden już na zawał prawie padł, gdy ujrzał ją w nocy. Tiara jest typem ciemności. Lubi noce, ciemne i przerażające lasy...Wilczyca ta jest bardzo odmienna. Wygląd pasuje trochę do jej charakteru, ale nie do końca ujmuje jej duszę. Jej wygląd jest idealny dla niej. Jest ciemna jak noc, po za dziwną łatą na oku. Jest to jej cechą szczególną. Ma ją od urodzenia i zanim jej matka zmarła, powiedziała, że każdy z jej rodu ma taką. Łata jest koloru ciemnoszarego, w kształcie błyskawicy. Jest to dziwne, ale prawdziwe. W tej łatce czai się czujne oko. Ślepia jej są miodowego koloru, ale można się w nich zgubić. Jak jest zła, można dostrzec groźne iskierki, jak jest wesoła to...ona rzadko jest wesoła, a więc nie ma o czym pisać. Uszy ma średniej wielkości, ale za to potrafią wyłapać każdy dźwięk w pobliżu. Nic się przed nią nie ukryje. W paszczy kryją się ostre, białe kły, które przegryzą wszystko, więc lepiej nie zaleźć Tiarze za skórę. Futro, mimo jej twardego charakteru jest dość miłe w dotyku, a długości średniej. Nie za długie, ale też nie za krótkie. Po prostu idealne. Łapy są dość długie, aczkolwiek silne. Szybko nimi biega, dzięki czemu zawsze zdobywa zwierzynę na kolację. Większość zwierząt łapie bez problemu i rozszarpuje je ostrymi pazurami, żeby potem je zjeść. Te, z którymi ma problemy, łapie i pazurami i kłami. Dzięki temu nie ma problemu z polowaniami lub ewentualnymi walkami. Nie ukrywajmy, że walk to ona wiele przeżyła i przez to ma liczne blizny. Z jej barków wyrastają duże, rozłożyste skrzydła z wielkimi, czarnymi piórami. Ogon jest długi i puszysty. Oj, tak... Gdy jest zła lub smutna, jej puszysta "kita" idzie w ruch. Raz na lewo, raz na prawo...Czasem, może to przypominać tykanie zegara.


Wszystko co związało się na jej historie odcisnęło się na charakterze. Ciągle otwierane są jednak kolejne działy, ukazujące coraz więcej, odkrywające czasem gorszą, a czasem lepszą prawdę. Jedni mogą wiedzieć o niej więcej, inni mniej. Jednym ukarze się jako czarny koszmar, innym jako najpiękniejszy anioł. Ma zmienne humory, to można zobaczyć od razu. Czasem nazywana jest "radioaktywną" bądź "trującą". Łatwo domyślić się dlaczego.
Skupmy się jednak na głównych cechach jej dosyć rozbudowanego charakteru.
Tiara jest dosyć nieufna co do niektórych i potrafi im zgotować niezłe kłopoty. Bez powodu raczej nie wyrządziłaby krzywdy innej istocie. Jednak jeśli przyjdzie taki rosły wilk i zacznie poniżać... Cóż, z pewnością cały z tego nie wyjdzie.
Czasem pokazuje tez swoją gorszą część charakteru, a jeśli będziesz wtedy w pobliżu to lepiej szybko się ulotnij. Tiara miewa humorki, które nie są zbyt przyjemne. Jak jest bardzo niezadowolona potrafi szczypać, podgryzać, wierzgać i fochać się na cały świat. Może przez cały dzień stać w jednym miejscu i nawet ciągnikiem jej z miejsca nie ruszysz. Innym razem może biec przed siebie i nie da się jej zatrzymać. To dosyć humorzasta wilczyca, której trzeba potrafić dogodzić.
Co do wilków to jest raczej nastawiona przyjaźnie, chyba, że ma powód by zostać wrogiem. Lubi się czasem zabawić i chętnie spędza czas w towarzystwie, ale trudno jej zaimponować. Ma dosyć surowy sąd o innych, ale jest tolerancyjna. Zdarza jej się być dominującą, zważając głównie na jej wiek.
Mimo dosyć wielu nie najlepszych cech charakteru Tiary, trudno jej nie polubić. Urocza wadera umie nawet okazać typowo ludzkie cechy jak współczucie, smutek czy radość.
Pamiętajmy także, że charakter kształtuje się od początku do końca życia i jeszcze wszystko może się zmienić. Na razie pozostańmy jednak przy określeniu "radioaktywny anioł".


Porzuceni
Jej ojciec był Alphą w Watasze Kryształu. Rządził doskonale, miał wielu wielbicieli. Wszyscy popierali jego wybory, po za jednym. Nikt nie popierał, aby Eliasz, czyli przywódca, założył rodzinę. Ale Eliasz ich nie słuchał. Zakochał się po czubki uszów w pewnej waderze, która później okazała się matką naszej Tiary. Imię jej brzmiało Rastia. Długo ukrywali swoją miłość, ale wszystko wyszło na jaw, gdy na świat, wśród ciemnego lasu, przyszła mała wilczyca Tiara i jej rodzeństwo. Pierwsza z sióstr - Tiara, miała małe szanse na przeżycie. Nikt tak właściwie nie życzył wilczycy długiego życia. Rastia przejęła się możliwą stratą i zadbała o szczęście Tiary. Dzięki temu przeżyła, ale była bardzo słaba. Wszyscy domyślili się prawdy, że trójka szczeniaków powstało od Eliasza. Omijali biedną Rastię szerokim łukiem.
Eliasz jednak jej nie zostawił. Opiekował się zarówno partnerką jak i potomstwem. Wielbiciele Eliasza stali się jedynie małą grupką. Po kilku miesiącach utrzymywania się na skrajnościach, Eliasz stracił przywództwo. Rastię, Tiarę, siostrę i brata wyrzucono z watahy. Eliasz pozostał, bo miał jeszcze małą grupkę poddanych. Tak więc rodzina bez basiora została wyrzucona na pastwę losu.
Strata
Długo się włóczyli. Tiara trzymała się na resztkach zdrowia, ale jednak żyła. Nikt wtedy się nie spodziewał, że wyrośnie z małej Tiary twarda wadera. Gdy po pewnym czasie, dotarli na jakieś pustkowie, zabrakło im jedzenia. Matka oraz jej dzieci byli kompletnie osłabione i nikt nie miał siły na polowanie. Położyli się w nocy spać, ale nasza główna bohaterka, Tiara nie mogła zasnąć. Wyruszyła samotnie w pobliski las. Całą noc uganiała się za istniejącą tam zwierzyną. O dziwo, upolowała zająca. Przyniosła go rodzinie i wspólnie się posilili. Wtedy to Tiara udowodniła, że potrafi zadbać o siebie. Dzień później, w opuszczonej rodzinie nastąpiła tragedia. Kłusownicy znaleźli je, prawdopodobnie słysząc Tiarę w lesie i zaczęli polowanie. Matka oddała życie za Tiarę oraz siostrę wraz z bratem. Kłusownicy zadowolili się tym łupem i pozostawili młode w spokoju. Siostra Tiary była nieprzytomna; na początku kłusownicy uparli się na nią. Tiara, smutna i przygnębiona wczesną śmiercią matki odeszła, pozostawiając siostrę oraz brata na pastwę losu. Tak, jak one zostały porzucone. Samotnie zaczęła chodzić po odległych lasach, górach...
Powrót do zdrowia
Tiara długo się otrząsała po stracie rodziny. Najpierw ojciec, potem matka, a na końcu siostra i możliwe, że brat... Ogromne straty życiowe. Wadera starała się o tym nie myśleć. Wiedziała, że rozczulanie nie jest mile widziane z dzikiej puszczy. Z czasem stawała się silniejsza. Sama sobie dawała treningi na wytrzymałość i siłę. Po kilku miesiącach nie przypominała siebie. Była w ogóle nie czuła. Kamienna twarz, twarda wilczyca bez cienia litości czy współczucia. Oto, co puszcza z miłej i uprzejmej wadery. Wilczyca w niczym nie przypominała starej Tiary, sprzed kilku zaledwie miesięcy. Przez ten czas znacznie podrosła, w mięśniach też. Jedyne co pozostało z bezbronnej Tiary, to łatka na oku. Bo na pewno nie charakter. Po pewnym czasie życia w dziczy, gdzie nauczyła się sama walki, obrony i polowań była po prostu mistrzem walk. Rzadko przegrywała, prawie nigdy. Błąkała się więc z dala od innych, często polując, w jakim celu? Trudno to powiedzieć. Po prostu chodziła. Znalazła w końcu watahę. Długo włóczyła się po okolicy tej watahy. Zastanawiała się, czy dołączyć tam czy nie. Sama dobrze sobie radziła, ale z drugiej strony czasem, raz na jakiś czas, brakowało jej towarzystwa. Nie było nikogo, do kogo mogłaby otworzyć buzie. Otwierała ją tylko wtedy, gdy jadła lub znęcała się nad zdobyczami.


Duża łąka. Tam to Tiara i Iron wyznali sobie miłość.


Siostra - Kora
Brat - William
Córka - Molly True
Syn -Moonlit
Wnuczęta - Carpe Diem, Rena, Loczek, Liam, Nivis
Prawnuczęta - Ruta, Aokigahara
Syn siostry - Aron
Partnerka syna siostry - Dina
Córka partnerki syna siostry - Shane, Milka, Dellie
Potomstwo córki partnerki syna siostry - Okto, Inez
Przybrana córka córki partnerki syna siostry - Lola
Matka przybranej córki córki partnerki syna siostry - Roma
Córki przybranej córki córki partnerki syna siostry - Jasmine, Yumi
Ojciec córek przybranej córki córki partnerki syna siostry - Will
Matka córek przybranej córki córki partnera syna siostry - El Dorado
Większość tej rodziny, to nie rodzina, ale mniejsza z tym xD


Siła: 170
Zręczność: 100
Szybkość: 86
Czujność: 70
Odwaga 40


748


Jedyny i niepowtarzalny Ralph <3


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni


Pałac Tiary


*Zmiennokształt
*Niewidzialność
*Czytanie w myślach,
*Urzeczywistnienie rzeczy narysowanych
*Hipnokineza
*Pirokineza
*Przenoszenie przedmiotów umysłem
*Szybkie gojenie się ran
*Magia
*Projekcja astralna
*Syreni śpiew
*Oko Bazyliszka
*Niespodzianka
*Fatamorgana


Krew meduzy,  Melfus Kształtus, Hipryna Mikuzy, Amulet burzy x2, Amulet Kruka, Fiolkę Krwi Blackmoora, Miecz Andromedy, Powiadmiacz Miksowy, Amulet Białego Pióra (niewykorzystany), Eliksir Zdrowia (niewykorzystany), Medalion Wielorymów, Pałeczka


"Piękny profil"
"Mistrz Podpisu"
"Zwycięzca gry "Wiersz""


3


Skrzydlata Armia


Misja numer 7 zakończona


Zagadkowe szczenię na pustyni


45 dodatkowych punktów« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2016, 18:56:31 wysłane przez Tiara » Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #1 : Listopad 09, 2013, 14:01:13 »

Proszem zobaczyć rodzinę i charakter (ostatni akapit) Cool
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #2 : Grudzień 12, 2013, 22:29:23 »

UWAGA
Tiara aktualnie przechodzi załamanie psychiczne.
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #3 : Grudzień 12, 2013, 23:34:55 »

PS: Może zacząć się ciąć lub spróbować samobójstwa.
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 23, 2014, 21:51:52 »

W najbliższym czasie będę "ulepszać" swoją KP c:
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 24, 2014, 13:53:06 »

Aktualizacja c:
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pixelmania watahaslonecznychcieni shinigami ganghg emsinfo