Wilcza kraina - Wataha Lobo
www.watahalobo.darmowefora.pl
Aktualności:
*Przywitajmy ZIMĘ!
*W każdą sobotę o godzinie 20:00 będą odbywały się spotkania Watahy w Barze Rady Najwyższej.
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 23, 2019, 17:53:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Syriusz  (Przeczytany 633 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« : Marzec 10, 2013, 21:25:11 »

Imię wilka:
Syriusz

Płeć:
Basior

Wiek:
625 lat (nieśmiertelny), wygląda jednak na wilcze 6 lat.
Od jego stworzenia minęło 657 lat, jednak dla demonów czas liczy się inaczej.

Pozycja:
Dowódca SA, Betha Główny

Charakter:
Miły, przyjacielski, tajemniczy. Nie przepada za tłumami, nie lubi wdawać się w kłótnie czy w bójki. W wypowiedziach jest raczej lakoniczny i refleksyjny. Woli przebywać w małej grupce zaufanych przyjaciół, niż w tłumach nieznajomych mu osób. Jest dość ugodowy, jednak potrafi zawzięcie bronić swojego punktu widzenia. Jest w miarę otwarty na pomysły.

Zainteresowania:
Leczenie i pomaganie rannym, wylegiwanie się na drzewach, bieganie dla sportu. Ceni zdrowy wysiłek fizyczny, jak i psychiczny. Lubi wszelkiego rodzaju zagadki. Uwielbia dla zabicia czasu grać w karty, szachy czy na gitarze. W wolnym czasie porządkuje również swój dobytek w jaskini, czy uzupełnia zapas lekarstw i innych medykamentów w swojej torbie. Lubi również rzeźbić w drewnie czy kości małe figurki, które potem rozdaje wśród przyjaciół. Jego absolutnie największą pasją jest jednak czytanie; w swojej jaskini zgromadził sporą kolekcję książek z całego świata, zbieraną podczas jego podróży. Interesuje się także gotowaniem i pieczeniem. Zna się na jubilerstwie - pracował kiedyś jako człowiek w tym zawodzie. Żyjąc na ziemi pod postacią człowieka był również lekarzem, chemikiem, alchemikiem, archeologiem - jednak najsilniejsza okazała się pasja do leczenia oraz chemii.

Historia wilka przed dołączeniem do stada:
On i jego brat Bezan zostali stworzeni w 1389 r. w Pandemonium, jako Demony Pandemonijskie, przez Wysokiego Demona, Didericka. Obaj zostali wyszkoleni do bycia żołnierzami doskonałymi, spełniającymi każdy rozkaz dowódcy bez mrugnięcia okiem. Bez skrupułów mordowali setki demonów, wilków czy innych istot. Jednak Syriusza w końcu dopadły wyrzuty sumienia. Podczas wojny, jaką prowadziło Pandemonium z innym gatunkiem demonów, razem ze swoim oddziałem, Syriusz i Bezan zostali wysłani do niewielkiej wioski wroga, gdzie dostali rozkaz zabicia każdego, kogo znajdą. Syriusz, mając już lekkie wątpliwości co do słuszności swoich działań, jako iż wioska nie stała im na przeszkodzie do wygrania wojny, postanowił najpierw wysłać zwiad, aby poznać siły wroga. Bezan jednak, nie czekając na powrót zwiadowcy, wydał rozkaz zaatakowania wioski. Na miejscu okazało się, że w wiosce byli jedynie ranni, starzy, dzieci i niezdolni do walki. Syriusz zaoponował przeciwko zamordowaniu ich, chciał ich oszczędzić, jako że nie zagrażali Pandemonium, jednak Bezan wraz z większością oddziału wyciął w pień wszystkich znajdujących się w wiosce. Po tym wydarzeniu Syriusz i ci nieliczni żołnierze, którzy go poparli, zostali oskarżeni o zdradę przeciwko swojemu gatunkowi i wydaleni z Najwyższej Szkoły Pandemonium, oraz pozbawieni części orderów. Bezan jednak uważał, że to za mała kara, jak na zdradę i niewykonanie rozkazu, postanowił więc sam wymierzyć Syriuszowi sprawiedliwość. Na krawędzi Czwartego Kręgu wdał się z nim w walkę, podczas której dotkliwie zranił go w pierś i szyję, po czym odebrał mu większość mocy i zrzucił go w przepaść, aby Syriusza pochłonął Ogień Pandemonijski. Ogień zabiłby Syriusza, gdyby Bezan znał wszystkie jego słabości. Tak jednak nie było. Syriusz zatem przeżył, choć ranny, wręcz zmasakrowany. Udało mu się zregenerować w około dziesięć lat, podczas których leżał nieprzytomny, pogrzebany przez Bezana w poświęconej ziemi posypanej popiołami. Syriuszowi udało się odrodzić i wyleczyć, jednak część jego mózgu, odpowiadająca za demoniczne moce, obumarła; nie był więc już w pełni demonem, ale z powodu braku duszy nie był także wilkiem ani człowiekiem. Za to został wygnany z Pandemonium - może się tam pojawiać, jednak nie może tam mieszkać, pracować czy się żywić. Bezan został ukarany na próbę zamordowania jednego ze swoich wydaleniem ze Szkoły, jednak został również nagrodzony za wymierzenie kary zdrajcy. Syriusz opuścił Pandemonium aby żyć na ziemi, raz jako człowiek, raz jako wilk.
W postaci człowieka podejmował różne prace; od lekarza podczas epidemii dżumy, przez alchemika poszukującego recepty na Kamień Filozoficzny, po chemika czy geologa. Interesowały go wszystkie nauki, które traktowały o żywych stworzeniach i ich zwyczajach, ponadto uwielbiał podróżować i zbierać pamiątki z całego świata do swojej kolekcji. Nigdzie nie mieszkał dłużej niż kilka lat, aby ludzie w jego otoczeniu nie zauważyli, że się nie starzeje.
Długi czas również żył jako wilk. W jednej watasze mieszkał dość długo, był zaufanym doradcą młodej Alphy. Wataha była liczna, wszędzie biegały rozradowane szczeniaki, nie brakowało mięsa, nie było wrogów. Po kilku latach do watahy przybył Bezan - twierdził, że Syriusz miał rację, że nigdy nie powinni byli słuchać rozkazów dowódcy. Został przyjęty do watahy jako łowca, a po krótkim czasie dorobił się awansu na stanowisko dowódcy łowców. Sielanka jednak długo nie trwała. Bezan skłócił ze sobą watahę, podburzył ją do buntu przeciwko młodej Alphie i Syriuszowi. Kiedy basior był zajęty tłumieniem buntu jednej z grup poszukującej jedzenia w lesie oddalonym od terenów watahy o godzinę drogi, Bezan brutalnie wymordował wszystkich członków watahy, włącznie ze szczeniakami, zostawiając jedynie ledwie żywą Alphę, aby przekazała jego bratu wiadomość: to wszystko jego wina, Syriusza. Jest żołnierzem, a żołnierz musi spełniać każdy rozkaz, niezależnie od tego, czy mu się podoba czy nie. A to jest kara za jego zdradę. Jeśli jego śmierć nie była dla niego wystarczającą karą, to śmierć wszystkich, na których mu zależy, owszem.
Kiedy Syriusz dotarł do watahy, było już za późno na ocalenie kogokolwiek. Alpha zmarła chwilę po przekazaniu wiadomości. Syriusz w żałobie pogrzebał zmarłych i postanowił, że nie narazi już w ten sposób żadnego innego stworzenia. Przez około dwieście lat błąkał się samotnie po lasach, dżunglach, pustyniach, unikając wszelkich żywych istot jak ognia. Wiedział, że dla Bezana wymordowanie całej watahy to nic, i że zrobiłby to jeszcze raz, aby pokazać bratu, że ten nie ma nad nim władzy.
Jednak po tym czasie Syriusz miał już dość samotnego życia, a pewne wydarzenia sprawiły, że Bezan przestał próbować się odegrać na Syriuszu. Ten oczywiście nigdy mu nie zaufał, jednak postanowił dać mu szansę po tym, jak Bezan naraził własne życie, aby uratować przyjaciela Syriusza, który był również dla niego praktycznie jak ojciec. Syriusz dostrzegł w Bezanie pragnienie odkupienia swoich win, choć demon nigdy by się do tego nie przyznał. Po tym wydarzeniu bracia rozeszli się mniej lub bardziej w pokoju, choć Syriusz nigdy nie wybaczył Bezanowi morderstwa jego watahy.
Przez pewien czas Syriusz żył jako człowiek, został nawet przyjęty jako członek rodziny do pewnego ludzkiego domu, gdzie poznał wielu ze swoich obecnych przyjaciół. Żył wśród nich około pięćdziesięciu lat, zanim odszedł, aby znów mieszkać w lesie jako wilk. Po pół wieku uznał w końcu, że czas i sobie dać drugą szansę. Znalazł młodą watahę, zwaną Watahą Lobo, gdzie postanowił dołączyć i zamieszkać. I tak jest do dziś.

Ulubione miejsce:
Las, Lecznica, pałac Syriusza.


Rodzina:
...Bo całe Loboooo to jeeeedna rodzinaaaa...
Brat Bezan (demon, nie należy do watahy), adoptowani synowie Denokii i Daron.
Jego stwórcą jest Demon Wyższy, Diderick - jest kimś w stylu jego ojca. Idąc tym tropem, w Pandemonium ma także ciotkę oraz nieco dalszą rodzinę - ojca Didericka i jego braci. W Pandemonium był uczony i wychowywany przez maga - Mistrza Devana, który był dla Syriusza jak ojciec.
Syriusz wprawdzie nie ma uczuć, jednak jest głęboko przywiązany do wszystkich swoich przyjaciół, których również traktuje jak rodzinę.

UW:
Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237


Loblary:
13686


Partnerka:
Nie ma uczuć, a to jest jednak podstawa w związku. Był przez pewien czas partnerem wadery imieniem Fly.
Aktualnie nie ma nikogo.

Towarzysz:
~Brązowo-czarno-biały szczur - Jacob
~Radikulus - Sevan
~kot ekstrimo - Blackstar
~złoty gryf - Logar
~Delius - Aviram
~Nietoperek Miniaturowy Little - Clarence
~Księżycowy Lis - Chaklai
~Filly - Jeromi (samica)
~Radikulus  - Sheva (samica)
~Kot Snu - Rizpah (samica)

Mieszkanie:
Pałac Syriusza.

Moce:
~Szybkość
~zmiana
~uzdrawianie dotykiem
~telepatia
~chlorokineza
~bilokacja
~pirokineza
~odbicie
~woda
~ogień
~światło
~klonowanie
~ziemia
~''Kameleon''
~powietrze

Rzeczy:
Torba, leki, bandaże, igły, szmaty, biżuteria, gitary (sztuk trzy), kilkanaście zwierzęcych skór, figurki (które rzeźbi z drewna i kości), broń (sztylety i noże, które zdobył podczas podróży po świecie), książki (również z podróży), szachy, karty do gry, kilka worków wypchanych pamiątkami (również z podróży), ziołami, ubraniami, szmatami i bóg jeden wie czym jeszcze.
A prócz tego: Czasowstrzymacz, Eliksir Trujący, Amulet Kopii, Seniorkuls terentus na 2 lata, Flakonik z czarnym płynem, Amulet usypiający, Magiczne pałeczki, Czarny płyn, Medalion Wielorymów, Eliksir księżyca (30 sztuk), Miecz, Eliksir Machion, Eliksir Nitrogen, Amulet Rozweselający, Oko Cerbera, Wywar żywej śmierci, Amulet powietrza, Eliksir Miłości, Amulet Usypiający, Magiczna Lina, Amulet cruz andina.

Osiągnięcia:
Tytuł Wilka Roku 2012, III miejsce w I Konkursie, III miejsce w II Konkursie, II miejsce w III Konkursie, I miejsce w konkursie na towarzyszy.

Poziom zagadek:
4

Armia:
SA


Data oszczenienia:
Dzień 15, I połowa


Wygląd zenętrzny:
Syriusz to dość rosły, choć szczupły wilk, o długich łapach i smukłym pysku. Jego futro ma jednolicie czarną, aksamitną barwę, z wyjątkiem białych otoczek wokół żółto-złotych oczu. Futro jest długie i miękkie, choć po zmoczeniu ma tendencję do zwijania się. Kiedy basior pływa, futro nasiąka i wchłania wodę, ciągnąc go na dno, co może odrobinę utrudniać poruszanie się w wodzie. Jego ogon jest średniej długości, dość puszysty. Ma przekute lewe ucho, ponieważ kiedyś jako człowiek nosił w nim złoty kolczyk. Na szyi i piersi można zauważyć niewielkie ubytki futra i grube blizny - to pozostałości po ataku Bezana, w wyniku którego Syriusz został (nieomal) zabity. Syriusz na ogół jest martwy, więc jego serce nie bije, a on sam nie musi oddychać. Jednak co jakiś czas (ma to coś wspólnego z pływami księżyca) jego serce kurczy się kilka razy, co powoduje otwieranie się i krwawienie tych ran. Są one niemożliwe do wyleczenia, nawet magią. W okolicach jego lędźwi można także zauważyć inną bliznę, ukrytą pod futrem - przekreślony znak Pandemonium, oznaczający wygnanie z Miasta Demonów. Syriusz, w wyniku wypicia eliksiru, jest także posiadaczem pary czarnych, pierzastych skrzydeł, których jednak basior wciąż nie nauczył się do końca używać.

Jako człowiek:
Moi towarzysze:
Blackstar


Logar


Jacob


Sevan


Aviram


Clarence


Chaklai


Jeromi


Sheva


Rizpah

« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2017, 16:39:41 wysłane przez Syriusz » Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 02, 2013, 12:56:57 »

Aktualizacja.
Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 15, 2013, 12:48:12 »

Aktualizacja.
Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #3 : Grudzień 15, 2013, 17:10:29 »

Czemu masz dwa razy wiek...? xD
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« Odpowiedz #4 : Grudzień 15, 2013, 19:46:24 »

Bo mi się nie chciało usunąć xD
Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #5 : Grudzień 15, 2013, 20:19:08 »

xD
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« Odpowiedz #6 : Marzec 30, 2014, 14:29:11 »

Aktualizacja.
Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Syriusz
WILK ROKU 2012 oraz Dowódca SA
Samiec Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 16366


Dyrektor i główny "lekarz" lecznicy.


WWW
« Odpowiedz #7 : Grudzień 31, 2017, 16:35:15 »

Aktualizacja.
Zapisane

Kolor moderacji - niebieski.

Snów zapomniane spichrze,
Nadzieje coraz cichsze,
Liście pędzące w wichrze
I sól zaschniętych łez.
Nigdzie pewności wokół -
Niepewny nawet ból;
Czas, nieposłuszny sokół,
Nie wraca sponad pól
Na naszą dłoń; rozpaczą
Dławione, serca płaczą,
Gdy na swym dnie zobaczą
Nic tylko grząski muł.


Wiek
625 lat (stycz. 2018 r., 657 lat)/dzień 15/ I połowa

Siła: 304
Zręczność: 232
Szybkość: 370
Czujność: 227
Odwaga: 237

Loblary
13 686 (stycz. 2018 r.: +4 608)

Rodzina
~Brat Bezan (demon)
~Synowie Daron i Denokii (przyszywani)

Towarzysze
~Jacob (szczur)
~Sevan (Radikulus),
~Blackstar (kot ekstrimo)
~Logar (złoty gryf)
~Aviram (Delius)
~Clarence (Nietoperek Miniaturowy Little)
~Chaklai (księżycowy lis)
~Jeromi (Filly)
~Sheva (Radikulus)
~Rizpah (Kot Snu)

Moce
~Szybkość
~Zmiana
~Uzdrawianie dotykiem
~Telepatia
~Chlorokineza
~Bilokacja
~Pirokineza
~Odbicie
~Woda
~Ogień
~Światło
~Klonowanie
~Ziemia
~Powietrze
~''Kameleon'' (można się wtopić w tło, bądź zmienić fakturę ciała, np. w kamień czy lód, i nadal się ruszać)

Zagadki
4

Profil
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=296.0
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahaslonecznychcieni emsinfo niezrozumieni ganghg pomorska