Wilcza kraina - Wataha Lobo
www.watahalobo.darmowefora.pl
Aktualności:
*Przywitajmy ZIMĘ!
*W każdą sobotę o godzinie 20:00 będą odbywały się spotkania Watahy w Barze Rady Najwyższej.
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 17, 2019, 15:19:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 ... 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Towarzysze  (Przeczytany 2476 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ashley
Była - Alpha (nie ma już w WL)
Nowy użytkownik

Offline Offline

Wiadomości: 8« : Marzec 09, 2013, 22:30:17 »

Witamy w sklepie z towarzyszami. Możesz posiadać dowolną ilość towarzyszy.
Niektóre z nich potrafią wiele, mają magiczne moce, są duże a niektóre nawet bardzo groźne.
Posiadanie dobrego towarzysza podnosi twoją reputację i szacunek wśród innych wilków.
Bardzo dobrzy towarzysze nie należą do najtańszych. Słabi, bądź zwykli towarzysze jednak, są w miarę tani,
ale aby mieć bardzo dobrego towarzysza musisz trochę "wybulić" 
Towarzysze dzielą się na ekstremalnych, magicznych i zwykłych. Ci zwykli są na samym dole.

Towarzysze ekstremalni:

Nazwa -Feniks
Wygląd

Opis - Każdy feniks jest różny. Niektóre wyglądają jak papuga inne niczym łabędź. Natomiast większość ma czerwono-złote pióra i czarne oczy. Niektóre okazy otoczone są pomarańczową aurą która nadaje im wygląd niemal "boskich" stworzeń. Wszystkie feniksy to stworzenia dobroczynne i przyjazne. Mimo tych cech nie są naiwne i potrafią wyczuć nastawienie. Jeśli mają właściciela będą go bronić i otaczać opieką. Lubią być w towarzystwie swoich przyjaciół. Żywią się ogniem jednak ich ulubionym przysmakiem jest "ognisty kwiat".
Magiczne zdolności - Nieśmiertelny, Szybka regeneracja, Super siła i szybkość
Dodatkowe zdolności - Potrafi wyczuwać emocje.
Cena: 155 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa
Hipogryf

Wygląd


Opis
Każdy hipogryf jest trochę inny. Wyróżnia je pewna cecha na ich łbie. Wokół prawego oka tworzy się taka jakby "łatka", u każdego hipogryfa jest innego koloru. Tutaj ma kolor miodowy. Ma dość długi, ostro zakończony dziób. Po obu stronach łba są oczy, zazwyczaj koloru przeciwnego do łatki. Hipogryfy, mimo małej wielkości, mają wielką siłę i rozłożyste skrzydła z długimi piórami. Zazwyczaj przyjmują dumną pozycję. Połowa ciała pokryta jest pierzem, a przednie kończyny to szpony. Druga część ciała, jest pokryta brązową sierścią. Tylne kończyny to twarde kopyta. Na zakończenie można dodać, że ma ogon, taki jak u konia. Kochają latać w przestworzach, zwłaszcza przy świetle księżyca. Aby hipogryf tobie zaufał, musisz to pokazać. Lubią rośliny i mięso, choć nie można ich karmić tylko roślinami. Raz na jakiś czas trzeba się wybrać z swym towarzyszem na polowanie.
Jest nieufna, dopóki nie pozna kogoś. Dla swojego właściciela jest oddana i okazuje szacunek. Lubi zabawy z nim i ogólnie spędzać czas z swoim właścicielem. Wprawia ją to w dobry nastrój. Jeżeli już cię pozna, jest miła i uprzejma.

Magiczne zdolności
Niewidzialność i szybkie gojenie ran. Panuje nad żywiołami ognia i wody, potrafi przybrać wygląd swojego właściciela.

Dodatkowe zdolności
Rozumie język wilków, tak jak wiele innych języków. Raz w miesiącu "wyprawia" się. Nie ma go kilka tygodni. Jeśli jest to samiec
to wraca i wręcza właścicielowi podarunek w postaci MP (magicznego przedmiotu ze sklepu). Jeśli jest to samica przynosi właścicielowi magicznego hipogryfka (małego, swojego syna, lub córkę) Można oczywiście nie wypuścić towarzysza na wyprawę.

Cena: 170 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Wydaje się słodkie, lecz jest to Pufciak
Wygląd -

Opis - Jest bardzo przyjazny dla opiekuna, oraz dla niektórych wilków, które pozna. Dla nieznajomych jest denerwujący, często gryzie.
Magiczne zdolności - Jest niewidzialny, a w jego kłach kryje się jad
Dodatkowe zdolności - Umie zmienić kolor
Cena: 150 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Kirari
Wygląd - Stworzenie wyglądające jak mieszanka kota i dobermana. Jest strasznie chude, jednak każdy ruch wykonuje z gracją jak kot. Ma duże oczy bez źrenic, zielone lub niebieskie, to zależy i nie ma nozdrzy, wgl nosa i pysk, który ledwo widać, mimo to jest dość duży. Zęby jak i całą jama ustna jest czarna. Cała sierść zwierzęcia jest czarna. Duże, zaokrąglone uszy, długie, ostre pazury i oraz kły. Zwierze mimo dość dziwnie z wyglądu jest śliczne, mają "prążki" w takim samym kolorze jak oczy. Ogon jest cieniutki, długi, taki, jak myszy.
Opis - Zwierze, które często ukazuje się pod ciemną stroną medalu. Ma tą jasną, ale musi zaufać żeby ją pokazać. Jest taki jak doberman, wierny, który chronił właściciela. Wielka bestia o czułym sercu.
Magiczne zdolności - Widzenie wszystkiego dookoła, widzenie przez przedmioty. Czyli byakugan.
Dodatkowe zdolności -
Ich umiejętności :
Siła 65
Zręczność 40
Szybkość 50
Czujność 65
Odwaga 25
Cena: 125 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Syleni
Wygląd -
Opis - Jest niebieska, a wokół niej zawsze jest jakby poświata. Bije od niej ciepło. Wygląda jak feniks ognisty, jednak ona nie jest zbudowana z ognia, lecz z wody. Jej oczy są Jest ufna wobec swojego właściciela, zachowuje respekt wobec niego. Lubi, gdy właściciel spędza z nim wiele czasu, czym ona odwzajemnia miłością. Przywiązuje się do właściciela.
Magiczne zdolności - Jako że jest zbudowana z wody, kieruje żywiołem wody. Potrafi także czytać w myślach.
Dodatkowe zdolności - Jej oczy zawsze wyrażają potrzebę, w zależności od koloru
Kolor czerwony, potrzeba miłości
Kolor zielony, głód
Kolor czarny, nienawiść, złość
Kolor niebieski, wszystko zaspokojone
Cena: 130 LB

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Nazwa -  Kyuubi/Kurama
Wygląd - Lis o dziewięciu ogonach

Opis -  Kurama to ogromna bestia, zapieczętowana złością, jest bardzo agresywna i nie chce mieć właściciela. Jest jednyn z dziewiątki towarzyszy, które trzeba zapieczętować w sobie i nie nadaje im się imienia. W tedy we śnie można z nim rozmawiać, oraz uwolnić, zniesie klęskę na świat. Można też prosić u użyczenie niezwykłej mocy, jaką posiada.
Moce -
Kula Ogoniastej Bestii(Czarna kula pojawia się u pyszczu, następnie się ją wystrzela)
Fire Breath(Użytkownik wydmuchuje potężny strumień ognia ze swoich ust.)
Negative Emotions Sensing(To z pewnością najbardiej niebezpieczna, której kyuubi nie może ci użyczyć. Wyczuwa twoje negatywne emocje, dzięki którym  może tobą zawładnąć, w tedy wchodzisz "w tryb dziewięcioogoniastego", przez co twoja barwa sierści robi się złota, o nad tobą jest czerwona otoczka w kształcie kyuubiego. W tedy on ma wielkie możliwości by ucieknąć lub nawet zabić cię. Ale w tedy ty też wyczuwasz negatywne emocje i możesz temu zapobiec)
Nine-Tailed Fox Twister(Po uwolnieniu bestia Uderzając swoją łapą w ziemię, Kyuubi może utworzyć tornado, które może wyrządzić ogromne szkody.)
Tailed Beast Shockwave(Ryk może zmienić w fale wysokiego ciśnienia.)
Cena: 240 LB

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Kot ekstrimo
Wygląd - Wygląd? Kot. Chyba każdy wie jak wygląda kot. Kociaki ekstrimo mają wygląd normalnych kotków. Jakiego wybierzesz, takiego będziesz miał. (Innymi słowy, sam wybierasz sb wygląd, musi byc jednak magiczny)
Opis - Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe kociaki. Uszy, oczka, nosek... wszystko takie kocie. Ale aby na pewno wszystko?
Magiczne zdolności - I tu się dopiero zaczynają różnice. Kociaki ekstrimo mają sporo mocy. Władają żywiołami, potrafią zahipnotyzować, mają moce telekinezy, teleportacji, latają, są niezwykle mądre, potrafią czytać w myślach. Niektóre mają nawet inne dodatkowe moce, w zależności z jakimi się okocą. (Możesz wybrać mu 4 dodatkowe moce oprócz wymienionych)
Dodatkowe zdolności - Kot ekstrimo potrafi np wybrać sb kilka wyglądów w które się nie będzie jakby zmieniał, tylko uosobni je sobie tak, że będzie to jakby jego wygląd. Może mieć np zawsze wygląd małego kotka, albo zawsze wygląd dużego, chodź jest jeszcze mały. Są bardzo zrzyte z właścicielem. Zazwyczaj mają tę zdolność że zawsze wiedzą gdzie on jest i co robi.
Cena: 195 LB
(By Molly, pomysłodawca: Will)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa- Kot Snu
Wygląd-

Opis- Koty Snu mieszkają na pustyni.
Magiczne zdolności- Mogą latać i panować nad powietrzem i wodą. Gdy dwa wilki walczą, posiadacz Kota Snu może uśpić wroga na 5 minut.
Dodatkowe zdolności- Mają takie też moce właściciela.
Cena: 155 LB

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Sawi
Wygląd - Wygląd może ustawić właściciel.
Opis - Jest to zwierzak podobny do wiewiórki z dużym, bardzo puchatym ogonkiem. Sawi wyczuwa nastrój każdego wilka i zmienia kolor ogonka, zielony- wilk jest wesoły, żółty-wilk jest zazdrosny, czarny- wilk jest smutny, niebieski- wilk coś ciąży na sercu, czerwony- wilk jest agresywny, pomarańczowy- wilk chciałby się tylko bawić, biały - wilk jest w zwykłym nastoju, ni smutnym, ni wesołym. Żywi się orzeszkami znalezionymi na łące. Śpi razem z właścicielem. Lubi się przytulać.Ma skrzydła.
Magiczne zdolności - Potrafi leczyć ze smutków, rozmawiać telepatycznie. Co miesiąc daje właścicielowi 5 loblarów jeśli się nim dobrze zajmował.
Dodatkowe zdolności - Umie latać, biegać prawie z prędkością dźwięku.
Cena: 140 LB                                              Towarzysze magiczni:
Nazwa - Filly
Wygląd - Wygląd może ustawić właściciel.
Opis - Filly to stworek wielkości psa. Ma długi pyszczek, stojące uszy i cztery łapki. Lubi się bawić, biegać. Żywi się owocami, które znajduje w lesie lub na łące, dlatego trzeba go często zabierać na spacery. Mieszka z właścicielem.
Moce - Może teleportować rzeczy lub stworzenia ( w tym wilki) oraz siebie w różne miejsca. Potrafi też zmienić się w robota, przypominającego psa. Wtedy żaden wróg nie da rady go zranić.
Cena: 106 LB

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa- Smok Ognia
Wygląd-

Opis- Dzikie Smoki Ognia żyją przy wulkanie, a oswojone mieszkają z panem, choć czasami uciekają od pana do swoich dzikich kolegów(nie ma ich wtedy 1-2 tygodnie), ale jeśli o nie dbasz, to zawsze wracają. Ich legowisko(zarówno dzikich jak i tych oswojonych). Jedzą owoce i piją lawę.
Moce- Panują nad ognie, potrafią stworzyć np. wir ognia- jeśli stworzą go nad wodą lub w jej pobliżu, to powstanie chmura dymu, przydatna w różnego rodzaju pokazach.  Mają łuski koloru czerwono-pomarańczowego. Ich skrzydła mają 50cm. rozpiętości.
Cena: 80 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::;

Nazwa: Edur
Wygląd:
Opis: Tak jak widać jest to zwierzątko niewielkich rozmiarów, coś jakby połączenie mini-smoczka z jaszczurką. Jego nazwa oznacza 'wzniesienie' i żyje w górach, jednak może mieszkać wraz ze swoim właścicielem. Jest niezwykle posłuszny, chociaż mądrością to on nie grzeszy. Nieraz plecie bzdury bez ładu i składu, to zaś ma niezłe poczucie humory i nieraz przez to wkurza osoby w pobliżu.
Zdolności: Potrafi zionąć ogniem, jak i ogólnie władać tym żywiołem. Poza tym zmienia kolor skóry, przez co potrafi się dobrze ukrywać.
Cena: 90 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Atra
Wygląd:
Opis: Atry są niezwykle rzadkie gdyż są to tylko i wyłącznie samice. W ich gatunku nie ma samców z tego powodu nie ma młodych. Istnieją dzięki magii, przez którą zostały stworzone. Są one samotniczkami, lubiącymi przebywać w górach oraz lasach. Nigdy nie rzucając głupich słów na wiatr, są bardzo cierpliwe i zawsze służą radą. Jednak są to istoty, których nigdy w pełni nie idzie oswoić (kupuje się młode i je trzeba samodzielnie 'wychować'), także nie licz na ich pełne oddane, wierność i że się zjawią na każde zawołanie.
Zdolności: Z racji tego iż te istoty powstały z magi to są magiczne. Owszem nie władają jakąś tam wielką mocą, lecz żywioły mają opanowane perfekcyjnie (woda, ogień, powietrze, ziemia).
Cena: 90 LB

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Yumo
Wygląd -
Opis - ten stworek jest groźny. Gdy się go oswoi, jest przyjazny, ale tylko dla opiekuna. Często syczy, wydaje różne odgłosy, które mają odstraszyć stwora
Moce - Umie czarować

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Złoty Gryf
Opis: Pióra tej niespotykanej rasy gryfa są koloru złotego. Ma na łapie bransoletę ze szczerego złota. Uwielbia biegać i latać po łące. W każdej pełni księżyca, może przynieść właścicielowi złoty podarunek. Nigdy nie wiadomo jaki da prezent. Jest bardzo wierny właścicielowi.
Gniazdowanie: Głównie mieszka na magicznych złotych drzewach, ale jeśli ma właściciela mieszka razem z nim.
Pożywienie: Złote jabłka. Można jej znaleźć na łące wypowiadając magiczne słowa. Gryf zawsze powie właścicielowi jakie są słowa, ponieważ każde są inne.
Cena:  90 Loblarów
(By Sasha)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Radikulus
Opis:Zwierzątko wyglądające jak samiec pawia.Jednak jego pióra mogą dać właścicielowi zwierzątka skrzydła.Potrzeba jedynie długiej pracy ze zwierzęciem oraz jego przyjaźni.To zwierzę decyduje o podarowaniu skrzydeł (Pytasz Molly i ona pisze,czy ktoś zasłużył na skrzydła).
Gniazdowanie: mieszka on w podziemnych lasach wraz z gremlinami;potem trzyma się właściciela
Pożywienie: żywi on się magicznymi grzybkami,które można uzyskać używając specjalnego eliksiru(sallu;wystarczy wylać go na ziemię,a wyrosną grzybki,wystarczające ptakowi na około miesiąc),a jak jest baaardzo głodny je korę drzew
Cena: 80 Loblarów
( By Fly )

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Nazwa: Gryf kroplopodobny
Opis: Jest to magiczny stworem kształtem przypominający gryfa.  Jest on jednak o WIeLE mniejszy. Jego wielkość to ok. 50 cm(czyli tak gdzieś jak niewielki pies). Ma podobny do gryfa wygląd zewnętrzny, jednak na pyszczku jest o wiele ładniejszy, ponieważ na pyszczku jest słodki i śliczny jak mały gryf. Ma niewielkie skrzydła, które służą mu oczywiście do latania. Jego cechą charakterystyczną jest… wodny kolor. Gryf kroplopodobny jest cały „jakby z wody”. Ma kolor wodny i wyglądem przypomina dużą krople ukształtowaną jak gryf. Jest niezwykle zabawny i zawsze wesoły. Potrafi rozśmieszyć właściciela na wiele sposobów. W wodzie jest niewidoczny. Po prostu nie da się go odróżnić od wody. Lubi w niej przebywać, ale nie musi.  Wbrew niewielkim rozmiarom gryfy kroplopodobne są silne. Potrafią bardzo szybko biegać nawet do 200 km/h ! To jest niesamowite, szczególnie dla tak niewielkich stworków. Bardzo przywiązują się do właściciela i znają wilczy język.
Gniazdowanie: Może mieszkać wszędzie, najbardziej lubi z właścicielem – jeśli go ma.
Pożywienie: Pije wodę. Je owoce i mięso.
Cena: 80 Loblarów
(By Ashley)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Feniks Wodny
Gniazdowanie:  Feniksy tej jakże niespotykanej rasy zakładają duże gniazda z glonów, wodorostów, błota, siana i/lub patyków, występują głównie na terenach podmokłych, bądź bagnistych, niekiedy można spotkać je w pobliżu lodowców albo przy dużych rafach koralowych...
Pożywienie: Żerują głównie w nocy, lub o świcie, Żywią się głównie: krewetkami/rakami różnego rodzaju, rybami słodkowodnymi jak i tymi słonowodnymi, płaszczkami, kalmarami. małymi/młodymi ośmiorniczkami. Młode do 5 miesiąca życia żywią się wyłącznie krlylem, lub gdy nie ma go w pobliżu, konsumują mięczaki...
Opis Zwierzaka: Te Feniksy są w całości zbudowane z wody, no prawie, jedynie 7-centymetrowy dziób jest ciałem stałym. Są to ptaki które nie lubią przebywać w grupach, wolą życie samotnych drapieżników. Maś zazwyczaj jest błąkitna lub błękitno-turkusowa, bardzo rzadko, ciemnogranatowa. Pomomo iż żyją w samotności bardzo przywiązują do jednego osobnika, który pomógł mu, kiedy sam nie mógł sobie poradzić. Nie zapomnijmy, że łzy tych ptaków mają właściwości lecznicze...

Cena: 96 Loblarów
(By Okami)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Nazwa: Phosphorus
Opis: Małe zwierzątko,podobne do kolibra.Jedyna różnica jest taka,że phophforus żywi się fosforem i stopionymi kamieniami szlachetnymi.Różnią się też kolorem piór.Phosphorus,zmienia umaszczenie,zależnie od humoru bądź potrzeby:
szkarłatny rubin:złość
złoto,wymieszane ze srebrem(złoty w srebrne łaty):szczęście,zadowolenie
zielony szmaragd:potrzeba przytulenia,interakcji
niebieski topaz:potrzeba wolności,prywatności
czarny onyks:miłość
fioletowy ametyst:głód.
To nie tylko kolor,ale również prawdziwy kamień.Raz na miesiąc,phophforus pozwala wyrwać sobie jedno piórko,zrobione z prawdziwego kamienia szlachetnego.
Gniazdowanie: Trzyma się swojego właściciela.
Pożywienie: żywi się fosforem i stopionymi kamieniami szlachetnymi
Cena: 96 Loblarów
(By Fly)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa -Człekot
Wygląd -
Opis - Jest to słodki szary kotek. Możesz się z nim fajnie bawić! Bardzo lubi spacerować jako człowiek ponieważ może się w niego zamienić. Możesz go wysłać do osady ludzkiej by przyniósł ci różne ciekawe informacje. Jednak jest on bardzo wymagający! Musi mieć swój własny pokój i łazienkę , jego miska nie morze być pusta! Nie może zostawać sam w domu! Musisz go głąskać 4 posty dziennie! I wyprowadzać na 2 godziny!
Moce - Morze zamienić się w człowieka.
Cena: 77 LB                            
Towarzysze zwykli (nie posiadający zbyt wielu zdolności)

Nazwa: Tęczowy wąż
Opis: Duży wąż,który mógłby zjeść w całości krowę.Nie jest mięsożerny,tylko rybożerny.W wodzie jego łuski mienią się kolorami tęczy.Gdy wyjdzie z wody,staje się wodą.Jest prawie przezroczysty,tak jak woda.
Gniazdowanie: rzeki,jeziora,stawy,morza,oceany
Żywienie: żywi się on promieniami słońca (nie powoduje to zgaśnięcia słońca  ) i różnorodnymi rybami.
Cena: 60 LB
(By Fly)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Nazwa:Norops
Opis:Małe zwierzątko wielkości nietoperza.Jest po bokach fioletowe na brzuchu białe na grzbiecie i głowie żółte.Ma długie przednie zęby.Uszy są ustawione w zależności od humoru.Ma miękkie puszyste futerko.Nos zazwyczaj ciemno granatowy lecz gdy choruje staje się zielony.Ogon jest podobny do ogona wiewiórki.Gdy chodzi nosi go nad grzbietem.Jest raczej bojaźliwym stworzeniem.Jego łapki są zakończone tęczowymi pazurkami.Używa ich do wykopywania nor
Gniazdowanie:Norki w lesie wyłożone liśćmi i suchą trawą
Pożywienie:Małe owady,korzenie roślin
Cena: 50 Loblarów
(By Lily)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Ceryni
Opis - To mały gryzoń, przypominający pół rybę, pół jaszczurkę. Jest blado różowy, ma rybi ogon i cztery cienkie, ale silne łapy. Wokół głowy ma wyrostki przypominające koralowiec.

Gniazdowanie - Ciepłe morza, jeziora, rzeki. Wychodzi na ląd tam, gdzie jest mokro. Ma zarówno płuca jak i skrzela.
Pożywienie - Wodne mięczaki, ikra, skrzek, małe kałamarnice i ośmiornice, maleńkie ryby.
Cena: 50 Loblarów
( By Syriusz )

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa zwierzęcia: Delius
Opis: Zwierzę to jest podobne do jeża,tylko troszkę większe(wielkości sporego zająca). W obliczu zagrożenia,wydłuża swoje kolce i może nimi nawet strzelać.Zwierzątko całe wtedy wydaje się większe.

Gniazdowanie: mieszka on w norkach,wyłożonych mchem
Pożywienie:owady,rośliny
Cena: 51 Loblarów
(By Fly)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Singa
Opis - To średniej wielkości zwierzę. Ma dziób kolibra, ciało i ogon tygrysa, grzywę i łapy lwa, skrzydła nietoperza. Wbrew opisowi, jest przepiękny, z tęczowym błyskiem.
Gniazdowanie - Mieszka w ciemnych lasach lub między górskimi szczytami.
Pożywienie - Księżycowe warzywa, owoce, rośliny.
Cena: 50 Loblarów
(By Aron)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Księżycowy Lis
Gniazdowanie: Jeśli jest dziki,w nocy leci na księżyc [ma skrzydła], a w dzień w kryształowej jaskini. A jeśli ma właściciela, mieszka tam gdzie właściciel, ale w nocy nie zmienia swojego zwyczaju, i śpi w nocy na księżycu.
Pożywienie: Eliksir Księżyca. Można posiadać tego lisa tylko kiedy ma się eliksir.
Opis: Zawsze w nocy ogląda księżyc. Jest koloru srebrnego. Ma na szyi naszyjnik w kształcie księżyca. Na futrze, ma małe księżyce i gwiazdy. Jest wielkości kota.
Cena: 50 Loblarów
(By Sasha)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Zynokster
Opis - wygląda jak nały malutki ryś chociaż ma kolorowe paski na sobie a łapy ma zakończone wiałymi kopytkami  .
Gniazdowanie: mieszka wyłącznie na lądzie
Pożywienie tylko myszami i królikami
Cena: 50 Loblarów
( By Dina )

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Żabogłaz
Opis - Przypomina głaz z łapami, parą oczu oraz otworem gębowym. Zazwyczaj jest pokryty mchem lub małymi wyrostkami przypominającymi kamienie. Dorosły osobnik jest wielkości rysia, młode są mniejsze.
Gniazdowanie - Lasy, puszcze.
Pożywienie - Kamienie, żwir, piasek.
Cena: 50 Loblarów
( By Syriusz )

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Hiposomer Wielkoszponiasty (Wielkoszpon)
Opis : Jest to zwierze z głową ptasią, ciałem potężnym i umięśnionym, przednimi, ostro zakończonymi kopytami, a tylnymi szponami sokoła/ jastrzębia, z 3 ogonami szczurzymi i drobnymi, skrzydłami. Zwierze to jest agresywne i dość nieufna, potrafi wyczuć wszelkie emocje i charakter dowolnego zwierzaka. Prawie wcale nie latają,  za to są bardzo szybkie, silne wręcz niepokonane, jednak jak każde zwierze mają swoją ,,Piętę Achillesa,, Gdy ktoś ją okryje  Wielkoszpon będzie traktować tego kogoś jak pana i władcę, by nie użył, słabości przeciwko wielko szponom…
Gniazdowanie: Szczyty gór, Osiedlają zazwyczaj drobne szczeliny i wykładają zwoje gniazda, futrem i sianem,
Pożywienie: Żywią się drobnymi gryzoniami i salamandrami…
Cena: 51 Loblarów
( By Okami )

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa: Nietoperek Miniaturowy Little
Opis : Te jakże słodkie nietoperze rasy Little, są bardzo łagodnymi stworzonkami, są niewielkie, za to mieszczą się w różnych zakamarkach, rozpiętość ich skrzydeł wynosi zaledwie 15 cm, mają małe puchato zakończone ogonki i długie lekko obwisłe uszka, mają zęby podobne do szpikulców. Dobrze widzą w nocy, natomiast w dzień prawie wcale, Są czujne. Ich ubarwienie zawsze jest czarne z granatowym podskrzydlem… 
Gniazdowanie: Tym zwierzakom nie potrzeba wiele, wystarczy im mała gałązka zawieszona gdzieś na około 0,5 metra nad ziemią… Samice dodatkowo tworzą malutkie gniazdka (jeżeli jest zadomowiona wystarczy mały kartonik wyłożony suchymi liśćmi)
Pożywienie: Żywią się tzw., szkodnikami, czyli larwami, gąsienicami i komarami, czasem zjadają dżdżownice, młode natomiast do 3 miesiąca żywią się mlekiem matki
Cena: 51 Loblarów
(By Okami)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa - Tęczowy ptak
Wygląd -
Opis - Jest bardzo przyjazny, zaś ataki jego są dość mocne, zależy, czego się nauczy.
Cena: 40 LB

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nazwa -Soliki
Wygląd - Może ustawić właściciel.
Opis - Ma orle skrzydła i dziób, kolorowe pióra, jak u pawia. Lubi długie loty, czasami zabiera na nie swojego właściciela. Jest bardzo przyjazny, chętnie zawiera nowe znajomości z innymi towarzyszami i wilkami. Żywi się liśćmi z drzew kauczukowych. Mieszka z właścicielem, jedynie noc spędza wśród drzew w lesie, chyba, że jest zimno, wtedy w domu.
Cena: 40 LB
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 15:28:57 wysłane przez Molly True » Zapisane

Mam siedem lat / Dzień 13 / Połowa druga

Umiejętności wilka:
Siła: 1000
Zręczność: 670
Szybkość: 1000
Czujność: 800
Odwaga: 580

LB: 50
Towarzysz: Darsy (gryf kroplopodobny)

Moce: (Trochę tego jest, zobacz do mojego proflilu)
http://www.watahalobo.darmowefora.pl/index.php?topic=297.0


"- Bycie odważnym nie polega na pakowaniu się w kłopoty.
- Ale ty niczego się nie boisz.
- Dzisiaj się bałem
- Naprawdę?
- Tak... bałem się, że cię stracę"

Król lew <3
Essme
Samica Gamma
Mistrz
**************
Offline Offline

Wiadomości: 2750


Pomagam nowicjuszom :)


« Odpowiedz #1 : Marzec 10, 2013, 14:40:35 »

weszłam zostawiłam kartkę
''po proszę Delius zostaw w mojim pokoju " połozyłam 5 lb na stoliku
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 14:50:42 wysłane przez Essme » Zapisane

Essme <----- PROFIL ;3

★ Wiek:  4 lata/dzień 5/połowa II

★ Loblary: 155
★Siła 40
Zręczność30
Szybkość15
Czujność15
Odwaga20

★ Moje Moce:
*zmiennokrztałt,
*zmuszenie do mówienia prawdy,
*żywioł Wody, i wszystko co z nim związane *,*
*Wszystko co dotyczy duchów
*Chlorokineza
*Bilokacja
*Wizje
*Przenikanie
*Telepatia
Essme
Samica Gamma
Mistrz
**************
Offline Offline

Wiadomości: 2750


Pomagam nowicjuszom :)


« Odpowiedz #2 : Marzec 10, 2013, 14:50:55 »

wyszłam
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 15:02:41 wysłane przez Essme » Zapisane

Essme <----- PROFIL ;3

★ Wiek:  4 lata/dzień 5/połowa II

★ Loblary: 155
★Siła 40
Zręczność30
Szybkość15
Czujność15
Odwaga20

★ Moje Moce:
*zmiennokrztałt,
*zmuszenie do mówienia prawdy,
*żywioł Wody, i wszystko co z nim związane *,*
*Wszystko co dotyczy duchów
*Chlorokineza
*Bilokacja
*Wizje
*Przenikanie
*Telepatia
Demon
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 10, 2013, 15:52:36 »

Wszedłem i obok klatki zynokstera zostawiłem 5 LB oraz kartkę "Chcę kupić Zynokstera".
Zapisane
Demon
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 10, 2013, 15:53:10 »

Wyszedłem.
Zapisane
Shairsa
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 10, 2013, 21:56:52 »

A nie masz przypadnkiem danych Dasmonda?
Zapisane
Kryształowa
Łowczyni
Ekspert
*******
Offline Offline

Wiadomości: 1148

Prowadzę lecznicę dla towarzyszy..


« Odpowiedz #6 : Marzec 29, 2013, 00:21:20 »

Weszłam i położyłam 8 lb (Feniks Wodny).
ZapisaneWiek: Młodość przemija ~ 5 lat ~
Rodzina: Zawsze samotna ~ Brak ~
Partner: Pustka w sercu ~ Brak ~ 

Umiejętności Kryształowej:
Siła : 15
Zręczność : 7
Szybkość : 10
Czujność : 10
Odwaga 15

Moce: Jej jedyną, aczkolwiek potężną mocą jest ~ Torturowanie umysłem ~

Towarzysz: Feniks Wodny ~ Vanessa ~
Kryształowa
Łowczyni
Ekspert
*******
Offline Offline

Wiadomości: 1148

Prowadzę lecznicę dla towarzyszy..


« Odpowiedz #7 : Marzec 29, 2013, 00:21:33 »

Wyszłam
ZapisaneWiek: Młodość przemija ~ 5 lat ~
Rodzina: Zawsze samotna ~ Brak ~
Partner: Pustka w sercu ~ Brak ~ 

Umiejętności Kryształowej:
Siła : 15
Zręczność : 7
Szybkość : 10
Czujność : 10
Odwaga 15

Moce: Jej jedyną, aczkolwiek potężną mocą jest ~ Torturowanie umysłem ~

Towarzysz: Feniks Wodny ~ Vanessa ~
NiuniusxD
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 29, 2013, 13:31:35 »

weszłam i schowałam LB
Zapisane
NiuniusxD
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 29, 2013, 13:32:01 »

wzięłam Klatkę z feniksem wodnym i wyszłam
Zapisane
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #10 : Marzec 29, 2013, 22:29:33 »

Weszłam.
Zaczęłam się zastanawiać nad kupnem towarzysza. W końcu się zdecydowałam i zostawiłam 10 LB za Gryfa kroplopodobnego.

________________
Mam odjąć 10 LB z podpisu?
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
Tiara
Samica Gamma
Samica Betha (moderator)
Mistrz
****************
Offline Offline

Wiadomości: 13172


Zagadkowy szczeniak z pustyni ;3


« Odpowiedz #11 : Marzec 29, 2013, 22:35:41 »

Wybiegłam.
Zapisane

Kolor moderacji - zielony =3

Mam 20 lat, 13 dzień, połowa 1


Ha! I co jeszcze?


Wyjaśnienie mocy w profilu!


Siła: 170
Zręczność: 105
Szybkość: 91
Czujność: 70
Odwaga 40


763


Rosa ~ Gryf Kroplopodobny
Herezja ~ Złoty Gryf
Animika ~ Phosphorus
Deliora ~ Atra
Snow ~ Tęczowy Wąż
Fire ~ Ceryni
NiuniusxD
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 29, 2013, 22:49:06 »

weszłam i wzięłam LB
Zapisane
NiuniusxD
Gość
« Odpowiedz #13 : Marzec 29, 2013, 22:49:56 »

wyszłam z klatką gryfa kroplodobnego
Zapisane
Lili
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 02, 2013, 17:23:17 »

Weszłam zaczęłam przyglądać się wszystkim towarzyszą
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ciemnastrefacs wnwtrans mceasy wiedzmin kraljevstvo